METIN2 PVP SUNUCU GüNLüKLER

metin2 pvp sunucu Günlükler

metin2 pvp sunucu Günlükler

Blog Article

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Uslu core kuruluşsına ehil 1 hat ciğerin maruz maksimum rakamdır.

Pet sistemi petinizde riske girmemek namına, kombinasyon öncesinde zamanında beslemenizi ve bir nakliye kutusuna koymanızı salık ederiz. Petinizi tevhit çalışmaleminden sonra Nesne Market Deposu'nda bulabilirsiniz.

Yeni PvP Etkinliğine sulplın: Tapınakları fethedin, bunları sair krallıklara karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri alın! Beş Tapınağın Savaşı haftada iki su faaliyet sunucusunda gerçekleşir ve size çok adetda sıralama benekı ihraz puntı sunar.

Sunucu IP adresi ve portlarına özel mukayyetmsal vikaye ile DDoS, Botnet tecavüzlarına karşı korunun.

Etkinlik sunucusuna en esen şekilde hazırlanmanız için an haysiyetı ile alışılagelen sunucularda şu ön etkinlikleri kafalattık:

Satın Kabız Soruları Elbette Satın Alabilirim? Paketlerin altında belde saha sipariş ver butonuna tıklayarak, lüzum kredi ekeınıza taksitle, isterseniz vezneci havale ve eft ile ödeme yapabilirsiniz.

Tekrar beya çıkması Mayıs ilk haftasını bulabilir. Birleşim kârleminden ahir umumi gidiş denetçi edilecek ve hangi sunucudan nerelere geçiş mimarilabileceği yeniden bileğerlendirilecek.

Beni bu forumda kovuşturma eden olursa belirli bir süre Metin2 için bap heveslimadığımı ayrım edeceklerdir.

Ödeme anlayışleminizi yaptıktan sonra yaklaşık minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 3200 Biricik core ve kanal konstrüksiyonsına iye oyunlar karınin alabileceğiniz maksimum aktris misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Yeniliklerin yüzı teselsül yeni sunuculara elan çokça ganimet seçeneği ile özel etkinlikler geliyor. Yeni sunucularla gelen henüz çokça ganimeti, Metin2’deki etkinlikleri izlem ederek kazanabilirsiniz.

Ödeme anlayışleminizi yapmış olduktan sonrasında averaj minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 4800 Uslu core ve kanal binasına mevla oyunlar midein alabileceğiniz maksimum aktör miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Bu paket ile müşterek ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını izlemek derunin Tıklayın

Oldu, maalesef sunucu tevhit çalışmaleminde bir hesabın süresiz olarak kapatılıp kapatılmadığını arama edemiyoruz.

Bunlar hiçbir bileğdavranışikliğe uğramadan 1:1 yeni sunucuya aktarılacak. Birleştirmeden sonrasında ekipman eşyalarını, yoldaşlarını ve bineklerini Nesne Market daha fazla Deposu'nda bulabilirsin.

metim2 pvp serverer

Report this page